NASZE WARTOŚCI

Wierzymy, że realna wartość powstaje tam gdzie współpraca, zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości spotyka się z uczciwością, szacunkiem i odpowiedzialnością.

Jesteśmy zespołem

wspierającym profesjonalistów w budowie lepszego społeczeństwa poprzez dostarczanie wiedzy, innowacyjnych rozwiązań i usług. Dzięki szerokim kompetencjom Currenda oferuje swoim klientom rozwiązania do zarządzania złożonymi procesami prawnymi i biznesowymi, umożliwiając im koncentrację na podstawowej działalności i skutecznej obsłudze spraw.

Currenda przykłada szczególną uwagę do rozumienia kluczowych procesów swoich klientów i stale inwestuje w praktyczne umiejętności swoich specjalistów. Jesteśmy niezależnym dostawcą wiedzy, rozwiązań i usług, doskonale dopasowanych do specyficznych wymagań naszych Klientów.

Doświadczenie

zdobywamy od 1993 roku. Zaufało nam tysiące klientów reprezentujących profesjonalne zawody prawnicze, instytucje administracji publicznej oraz przedsiębiorstwa z wielu branż. Z naszych rozwiązań do zarządzania sprawami i procesami korzysta codziennie ponad 35 tyś profesjonalistów w polskim systemie sądowniczym. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne, usługi integracyjne i innowacyjne produkty wspierające skuteczną realizację procesu egzekucji sądowej i administracyjnej. Bierzemy czynny udział w rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizując ciekawe, ambitne i kluczowe dla wymiaru sprawiedliwości projekty informatyczne.

Współpracujemy

z profesjonalistami, którym na sercu leży poprawa jakości życia każdego z nas i dobro wspólne naszego Społeczeństwa. Specjaliści reprezentujący różne dziedziny prawa, naukowcy, partnerzy realizujący usługi na najwyższym poziomie oraz dostarczający nowoczesne technologie, umożliwiają naszemu zespołowi ciągłe doskonalenie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym my jako Obywatele  będziemy mieli dostęp do efektywnego i nowoczesnego Państwa.