Prywatna Chmura Komornika

Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów w zakresie ciągłego unowocześniania i obniżania kosztów funkcjonowania Kancelarii komorniczych, nasz zespół przygotował rozwiązanie sprzętowo systemowe nowej generacji

Wybrane Korzyści i Możliwości

Niższe Koszty i Elastyczność

Obniżenie kosztów oraz elastyczne zarządzanie ciągle zwiększającymi się cyfrowymi zasobami Kancelarii dzięki dostosowaniu aplikacji Komornik SQL i Kancelaria Komornika do korzystania z wysokowydajnej, darmowej bazy danych PostgreSQL.

Ekonomiczność i Wszechstronność

Ekonomiczny serwer typu „all-in-one” zarówno dla nowych Kancelarii, jak i tych które pragną udoskonalać, upraszczać i unowocześniać swoją infrastrukturę integruje aplikacje, które wcześniej potrzebowały dedykowanych usług i serwerów.

Bezpieczeństwo Danych i Dostępność

Synchronizacja na wszystkich urządzeniach poprzez uruchomienie usług prywatnej chmury. Elastyczna pojemność serwera i różne opcje wykonywania kopii zapasowych zapewniają bezpieczeństwo, dostępność i ochronę danych.

Prostota i Wielozadaniowość

Oszczędzaj pieniądze i znacząco zwiększaj efektywność swojej Kancelarii. Drukowanie, skanowanie, przesyłanie faksów przy pomocy dowolnego komputera w sieci oraz bezpieczne udostępnianie wybranych informacji stronom postepowania.

Efektywność i Bezpieczeństwo

Monitorowanie środowiska domowego lub biurowego Kancelarii w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzięki zintegrowanej nowoczesnej stacji monitoringu może znacząco wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa oraz efektywność.

Najważniejsza jest Jakość

Użytkownicy Prywatnej Chmury Komornika mogą cieszyć się długoterminowym wsparciem i serwisem Currendy oraz regularnymi aktualizacjami, a także wieloma nowymi funkcjami, które umożliwią coraz lepsze zarządzanie i wprowadzą Kancelarię w prawdziwą erę mobilności.

Gdziekolwiek jesteś, na czymkolwiek pracujesz

Zaletą stworzenia własnej chmury jest większa prywatność i dostępność ważnych danych. Currenda przygotowała pakiet usług wspomagających tworzenie i utrzymanie prywatnej chmury dla Komornika i jego Kancelarii. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży służbowej, możesz mieć pewność, że twoje pliki są zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach a dostęp do nich odpowiednio zabezpieczony.

Jak zamówić?

Nowa jakość kompleksowej obsługi informatycznych potrzeb Twojej Kancelarii komorniczej jest na wyciągnięcie ręki. Konfiguracji i zamówienia PCK dokonasz przez Internet, a wdrożenie i instalacja usługi zostaną przeprowadzone przez Specjalistów Currenda na miejscu – w Twojej Kancelarii, w wybranym przez Ciebie terminie. Zamówienie, testy, aktualizacja i wdrożenie – jesteś o cztery kroki do innowacji.

Konfiguruj Usługę

Konfiguracja usługi i złożenie zamówienia

Testy baz danych i umówienie wdrożenia

Przedwdrożeniowa aktualizacja baz danych

Wdrożenie

Skontaktuj się z nami

Magdalena Kaczmarek-Krupa

T539 733 663

Epck@currenda.pl

Pobierz broszurę