Przedsiębiorstwa

Nowa generacja rozwiązań biznesowych!
Ponad 3,5 tys. modułów. Ponad 2 mln użytkowników! Unikalny model współpracy!

Wizja rynku

Rozwiązania

Branże

ERP Nowej Generacji to dostęp do biblioteki gotowych i zintegrowanych aplikacji biznesowych bez konieczności zakupu drogiego, standardowego systemu ERP. Im więcej aplikacji zainstalujesz, tym bardziej Twoje procesy będą zintegrowane i zautomatyzowane.

Zdobycie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej, szczególnie w przyszłości będzie podstawowym czynnikiem determinującym sukces rynkowy Twojego przedsiębiorstwa. Currenda dostarcza rozwiązania biznesowe nowej generacji, które zapewniają elastyczny model współpracy, dostosowujący koszty utrzymania i rozwoju systemu do możliwości i potrzeb Twojej Firmy.

2 mln

użytkowników na całym świecie rozwija z sukcesem swoje firmy dzięki stosowanej przez nasz zespół platformie Odoo (OpenERP).

3 tys.

różnych modułów i elastyczność konfiguracji gwarantuje unikalność rozwiązania.

100

elastyczność i łatwość dostosowania systemu powoduje, że w tylu krajach są wykorzystywane rozwiązania zbudowane na platformie Odoo (OpenERP).

500

partnerów na całym świecie gwarantuje dostępność wsparcia i usługi najwyższej jakości.

1500

specjalistów – jedno z największych środowisk opensource gwarantuje stały i ciągły rozwój funkcjonalności.

Stosujemy nowoczesne metody zarządzania i innowacyjne produkty.

Dostarczamy systemy zarządzania przedsiębiorstwem nowej generacji budowane w oparciu o platformę Odoo (OpenERP). Nasz model współpracy gwarantuje budowę unikalnych reguł obsługi spraw i procesów zgodnie z najlepszą praktyką Twojej Firmy. Nasza autorska metodyka wdrażania systemów bazuje na dwóch fazach: Uruchomienie i Doskonalenie dając najlepsze rezultaty biznesowe w krótkim czasie i przy minimalnych nakładach. Natychmiastowe uruchomienie systemu i udostępnienie jego najważniejszych funkcji oraz transfer wiedzy do Twojego Zespołu jest kluczem do minimalizacji kosztów wdrożenia. Doskonalenie to dostosowanie funkcjonalności systemu do Twoich wymagań w optymalnym tempie.

Nasze specjalizacje

Więcej niż Biuro Rachunkowe

Wspólny system ERP nowej generacji dla Biura i Twojego Klienta. Moduły Sprzedaż, Magazyn, CRM, Produkcja spięte w jedno rozwiązanie z księgowością obsługiwaną przez Twoje Biuro.

Projekt w centrum Twojej Firmy

System zarządzania Przedsiębiorstwem z Projektem w centrum uwagi. Oferty, zamówienia, umowy, zadania, harmonogramy, karty pracy, fakturowanie w jednym automatycznym procesie.

Wybierz Swoją Branżę

Poligrafia

Rozwiązanie, które łączy narzędzia sprzedaży w sieci (web2print) z pełną obsługą przedsiębiorstwa poligraficznego – produkcja, magazyny, księgowość, zarządzanie sprzedażą (CRM)

Firmy Handlowe

Zintegrowane zarządzanie punktami sprzedaży w oparciu o prywatną chmurę Twojej firmy, gwarantuje jednolite dane we wszystkich sklepach i natychmiastową identyfikację dostępności produktów.

Firmy Produkcyjne

Elastyczność na każdym etapie procesu produkcji i ścisła integracja z modułem sprzedaży, magazynowym i księgowym zapewnia natychmiastową i precyzyjną wycenę oraz analityczne wsparcie w procesie podejmowania decyzji.

Biura Rachunkowe / Księgowość, Podatki, Kadry i Płace

Rozszerzenie oferty twojego Biura w unikalnym modelu współpracy. Zwiększ przychody i rozwijaj się wspólnie z Twoimi Klientami poprzez korzystanie z otwartego systemu ERP Nowej Generacji.

Profesjonalne Usługi / Prawne, Informatyczne i Konsultingowe

Precyzyjna identyfikacja czasu pracy specjalistów oraz kosztów w kontekście długoterminowych umów i projektów oraz zintegrowane fakturowanie to krytyczne elementy efektywnego zarządzania zasobami i rentownością współpracy z kluczowymi Klientami.