Biura Rachunkowe

Księgowość, Należności, Zobowiązania, Podatki, Kadry Płace obsługa wielu firm bez ograniczeń licencyjnych.

Korzyści

Nowoczesny interfejs użytkownika

Skorzystaj z doświadczeń milionów użytkowników i systemu dopasowanego tak aby rejestracja transakcji, analiza danych czy raportowanie dostępne były od ręki. Układ ekranów zaprojektowany dla ułatwienia codziennych działań.

Prosty, lepszy sposób współpracy

Bogate możliwości komunikacji w zespole poprzez wbudowany system wiadomości. Prosta i skuteczna wymiana informacji w zespole i z Klientem. Poczta elektroniczna  połączona z dokumentami projektowymi, dostępna na czas, w każdym miejscu.

Integracja z Bankiem

Dzięki procedurze importu wyciągów bankowych możesz znacząco przyspieszyć rejestrację płatności. Z drugiej strony wykorzystanie generatora płatności pozwoli przygotować listę przelewów na podstawie faktur dostawców.

Połączenie ze Sprzedażą i Zakupami

Zintegrowane moduły Sprzedaży pozwalają na automatyczne tworzenie faktur z zamówień sprzedaży, na podstawie umów lub danych czasu pracy. Analogicznie działa połączenie Zakupów, Produkcji czy Magazynu wszystko połączone z zapisami księgowymi.

Księgowość Analityczna

Wykorzystaj pełne dane analityczne pochodzące z kart czasu pracy, faktur, wydatków itd. Automatyczne księgowanie transakcji w systemie pozwala na pełny wgląd w analitykę danych źródłowych danej transakcji.