Więcej niż Biuro Rachunkowe

Wspólny system dla Biura Rachunkowego i jego Klientów. Więcej możliwości Twojego Biura, więcej możliwości Twoich Klientów.

Korzyści

Prostsza obsługa Klientów Biura

Klient Biura uzyskuje dostęp do typowych modułów systemu ERP takich jak Kadry/Płace, Sprzedaż, Magazyn, CRM, Projekty. Dzięki temu Biuro łatwiej i szybciej pozyskuje dane dla procesu księgowego poprzez pracę na zintegrowanym wspólnym systemie.

Konkurencyjna Oferta

Klienci Biura mogą korzystać z nowoczesnego systemu do zarządzania bez inwestycji  we własne rozwiązanie. Pozwala to na zatrzymanie klientów planujących inwestycję we własny dział księgowy i centralny system informatyczny.

Bezpieczeństwo Klienta i wysoka jakość usług

Dzięki wspólnemu systemowi informatycznemu ciągłe zmiany w procesach Klientów Biura są automatycznie uwzględnione w danych systemu księgowania. Zintegrowany system umożliwia bieżącą kontrolę jakości danych i dokumentów rejestrowanych w systemie.

Prosty, lepszy sposób współpracy

Bogate możliwości komunikacji w zespole poprzez wbudowany system wiadomości. Prosta i skuteczna wymiana informacji w zespole i z Klientem. Poczta elektroniczna  połączona z dokumentami finansowymi, dostępna na czas, w biurze, w domu i w terenie.